Witaj w Mieście Kobiet

Pasja, kultura, rozwój, zdrowie i forma – witaj w Mieście Kobiet! 11. edycja projektu KMK rusza już 1 marca.

W mieście kobiet będzie się działo. Koncerty, wystawy, spotkania autorskie, warsztaty oraz akcje promocyjne – przygotowaliśmy niemal 100  propozycji dedykowanych kobietom, w akcję włączyło się kilkudziesięciu partnerów.

W tym roku Konin Miasto Kobiet to 6 kategorii: Przystanek kultura, Postaw na rozwój, Daj się rozpieszczać, Kieruj się smakiem, Bądź w formie i Żyj kolorowo.

Przystanek kultura to w tym roku wystawy, koncerty, autorskie spotkania i lekcje muzealne. Usłyszymy m.in. Chór Czarownic, Rosalie, Konin  Gospel Choir czy koncerty: „Być kobietą” i „W kobiecie drzemie tygrysica”. Zaprosimy również na wystawy zdjęć i prac konińskich artystek.

Życie to ciągły rozwój i doskonalenie, zainwestuj w siebie, niezależnie od wieku postaw na swoje pasje i zainteresowania.  Odkryj co Cię napędza i motywuje. W kategorii Postaw na rozwój na Panie czekają warsztaty i wykłady, treningi oraz spotkanie z kobietami z pasją.

Daj się rozpieszczać i przygotuj swoje ciało i duszę na wiosnę z salonami piękności, które m.in. proponują zabiegi, masaże, warsztaty i porady.

Wiosnę przywitamy w dobrej formie z klubami fitness i nie tylko. Zdrowy styl życia nie wychodzi z mody. Tańcz, biegaj, trenuj! Wybierz to co sprawi ci przyjemność i ułatwi utrzymanie formy. Przetestuj  propozycje w mieście kobiet i wybierz coś dla siebie. Bądź w formie.

Konin Miasto Kobiet to również okazja, by nasycić zmysły i ciało. Konińskie restauracje zadbały o rabaty i promocje na dania z menu. Kieruj się smakiem!

I pamiętaj Żyj kolorowo. W tym roku w programie Babski targ konińskich mam i Dzień Kobiet w Wityngu oraz Pod Platanem.

Koordynatorem projektu jest CKiS-DK Oskard. Honorowym patronatem objęli go prezydent Konina i lokalne media.

Ruszamy 1 marca. Dołącz do miasta kobiet!