Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

4 STYLE MYŚLENIA FRIS®

2 marca | 10:00 - 13:00

Warsztat o różnych drogach do skutecznego osiągania celów w ramach cyklu „uJAwnianie siebie”

Czy wiesz, że każdy z nas ma swój indywidualny styl, w jakim się komunikuje, osiąga życiowe cele i podejmuje codzienne decyzje? Warto go znać, bo ma on znaczenie nie tylko dla Twojej osobistej skuteczności na co dzień, ale także odzwierciedla się w sposobie prowadzenia przez Ciebie biznesu i dobieraniu ludzi do współpracy. Twój indywidualny styl myślenia czy tego chcesz, czy nie, wpływa na Twoje wybory życiowe, więc jego znajomość może być dla Ciebie nieocenionym kluczem do podniesienia zawodowej efektywności i czynnikiem sukcesu w budowaniu osobistych relacji. Zaintrygowana? Warsztat prowadzony jest w oparciu o indywidualną diagnozę stylu myślenia i działania FRIS®. Diagnoza odbywa się przed warsztatem na podstawie indywidualnego linku do kwestionariusza wypełnianego przez uczestniczkę na platformie internetowej on-line. Następnie uczestniczka dostaje do lektury swój indywidualny Raport FRIS® wysyłany drogą mailową. Pozwala to ściśle dopasować treści spotkania do potrzeb uczestniczek i zmaksymalizować wartość praktyczną warsztatu. Koszt diagnozy wliczony jest w cenę karnetu.

Prowadzenie: Edyta Jagodzińska-Pawluktrenerka i Praktyk Biznesu, Menedżer, Coach PCC ICF, Certyfikowany Trener FRIS®, Partner Advisio, nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej. Prelegentka kobiecych eventów rozwojowych (m.in. PROGRESSteron, WZLOT KOBIET) oraz konferencji i spotkań biznesowych (m.in. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, Kaliskie Forum Biznesu, Klub Kobiet Przedsiębiorczych). Właścicielka firmy szkoleniowej EJP (www.jagodzinska-pawluk.pl) oraz Partner Zarządzający w  ProUp Solutions (www.proupsolutions.pl), współautorka programu rozwojowego dla liderów „LEADERSHIP COACHING” (www.dtexperts.pl). Specjalizuje się w tematach dotyczących przede wszystkim przywództwa i zarządzania zespołem. Wspiera z sukcesem właścicieli firm i kadrę zarządzającą różnych branż w rozwoju kompetencji menedżerskich i coachingowych oraz w procesach zmian. Pracuje na certyfikowanych narzędziach diagnozy indywidualnej i zespołowej, m.in.: FRIS®, IP 121, 360°,  Reiss Motivation Profile, narzędzia Advisio. Prywatnie miłośniczka poczucia humoru, czasu wolnego i biegania plenerowego.

Cena jest uzależniona od liczby warsztatów, w których bierze się udział – informacja u organizatora                                  Zapisy : Paulina Pachulska-Wojdak, tel. 63 243 63 50/51, p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, do 23 lutego należy dostarczyć kartę zgłoszenia i uiścić opłatę za warsztaty

Szczegóły

Data:
2 marca
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Centrum Kultury i Sztuki
Telefon:
63 243 63 50

Miejsce

Centrum Kultury i Sztuki
Okólna 47a
Konin,
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ckis.konin.pl