Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BABSKI TARG KONIŃSKICH MAM

2 marca 2019 | 13:00 - 16:00

Darmowy

BABSKI TARG KONIŃSKICH MAM to wydarzenie realizowane przez portal KoninDzieciom.pl oraz Fundacja Konin Dzieciom w ramach Konin Miasto Kobiet
Zapraszamy serdecznie całe rodziny z Konina i okolic do udziału w Babskim Targu – kiermaszu rodzinnym i wyprzedaży garażowej.
Gdzie? W centrum Konina, na terenie II Liceum Ogólnokształcące im K.K. Baczyńskiego w Koninie
BABSKI TARG KONIŃSKICH MAM ma być sympatycznym i twórczym spotkaniem oraz imprezą o charakterze integracyjnym i rozrywkowym, która będzie fantastyczną okazją do wspólnej zabawy. To będzie również przestrzeń szalonych zakupów – promocji ofert rzemieślników, lokalnych twórców, artystów… oraz możliwość zakupu i wymiany towarów od osób prywatnych.
W programie imprezy m.in.:
– rodzinna giełda i wyprzedaż garażowa – jeśli masz niepotrzebne ubranka, zabawki, zbędne książki, bibeloty, których chcesz się pozbyć – zapraszamy do kontaktu i zapisów na adres konindzieciom@gmail.com oraz udziału w wyprzedaży!
– kiermasz osobowości – jeśli tworzysz rękodzieło, wyroby artystyczne lub przedmioty dla dzieci i chcesz je sprzedać – zapraszamy do kontaktu i zapisów na adres konindzieciom@gmail.com oraz udziału w targu!
– kreatywne zabawy i animacje dla dzieci – atrakcje przygotowane przez zespół Konin Dzieciom i partnerów serwisu www.konindzieciom.pl – jeśli chcesz do nas dołączyć – prosimy o kontakt pod numerem 665 214 248

Szczegóły

Data:
2 marca 2019
Czas:
13:00 - 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/events/393642621407911/

Miejsce

II Liceum im. K.K.Baczyńskiego
11 Listopada 7a
Konin, Polska
Strona internetowa:
http://www.drugieliceum.lm.pl

Organizator

Konin Dzieciom
Strona internetowa:
http://konindzieciom.pl