Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bądź swoją najlepszą przyjaciółką – warsztat w ranach cyklu „uJAwnianie siebie”

10 marca|11:00 - 17:00

Niestety, większość kobiet nie nawiązuje z samą sobą  przyjacielskiej relacji. Wymagają od siebie coraz więcej, poprzeczki stawiają coraz wyżej, oczekują od siebie rzeczy niemożliwych. I nie ma to nic wspólnego z budowaniem motywacji – kobiety same dla siebie bywają po prostu okrutne. Relacja z samą sobą częściej przypomina u nich wrogość niż przyjaźń. W imię spełniania oczekiwań otaczających ich ludzi nadwyrężają siebie, a uzależniając poczucie własnej wartości od świata zewnętrznego, gubią po drodze swoje prawdziwe potrzeby, pragnienia, a często swoje prawdziwe „ja”.

A co by się stało, gdyby tak otoczyć siebie samą akceptacją, troską i opieką? Na warsztaty zapraszam kobiety, które pragną doświadczać radości z bycia tym, kim są, które chcą budować pewność siebie w oparciu o to, że są wystarczająco dobre takie, jakie są, które zmęczone szukaniem akceptacji na zewnątrz, chcą wreszcie dać ją sobie same. Podczas zajęć przyjrzymy się, co utrudnia kobietom tę samoakceptację i poszukamy odpowiedzi,  jak można ją w sobie zbudować. Zrobimy pierwszy krok ku pięknej przyjaźni na całe życie – przyjaźni z samą sobą.

Prowadzenie: Karolina Szopińska – certyfikowana psychoterapeutka, trenerka rozwoju osobistego, coach i właścicielka Pracowni Rozwoju. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i par oraz grupy terapeutyczne. Jest autorką i realizatorką warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, dotyczących poczucia własnej wartości, zarządzania emocjami i budowania relacji. Współpracuje z organizacjami w zakresie prowadzenia szkoleń, a jako coach pracuje z kadrą managerską średniego i wyższego szczebla. Szczególnie jednak bliska jest jej praca z kobietami – w swojej praktyce psychoterapeutycznej towarzyszy im w poznawaniu samych siebie oraz w budowaniu zdrowych relacji z innymi.

Zapisy:
Paulina Pachulska-Wojdak
tel. 63 243 63 50 lub 63 243 63 51
e-mail: p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl
Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 23 lutego wraz z potwierdzeniem uiszczenia opłaty.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły

Data:
10 marca
Czas:
11:00 - 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.ckis.konin.pl/ujawnianiesiebie2018/

Organizator

Centrum Kultury i Sztuki

Miejsce

Centrum Kultury i Sztuki
Okólna 47a
Konin,
+ Google Map
Telefon:
63 2436350