Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Drzwi otwarte w Psychoskoku

5 marca - 9 marca

Darmowy

Wydawnictwo PSYCHOSKOK serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte – odwiedź nasze wydawnictwo, zapoznaj się z ofertą, kup książkę z bardzo atrakcyjnym rabatem!

U Nas dla każdego, coś dobrego! Literatura nie tylko kobieca.

 W ofercie Wydawnictwa Psychoskok znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję…

Tematyka wydawanych przez nas publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2017 roku wydaliśmy około 300 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z nami Autorzy mieszkający w Polce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku poszerzyliśmy swoją działalność o tłumaczenia Autorów zagranicznych.

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami nasze książki dostępne są w wielu hurtowniach: Ateneum, Bonito, Azymut, Motyle Książkowe, Dictum, Super Siódemka, Wikr oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych: Bonito, Empik, Księgarnie Beta, Książnica i wielu innych.

Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach literackich takich jak: targi książki (Warszawskie Targi Książki, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Międzynarodowe Tragi Książki w Krakowie), konkursy i plebiscyty. Chętnie angażujemy się w regionalne akcje z literaturą w tle.

Debiutantom dajemy szansę zaistnienia na rynku wydawniczym. Dzięki naszemu wsparciu wielu z nich osiągnęło popularność, mając na koncie kilka książek, cieszących się dużym powodzeniem wśród Czytelników.

 

 

Szczegóły

Start:
5 marca
Koniec:
9 marca
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Miejsce

Wydawnictwo PSYCHOSKOK
Spółdzielców 3 pok. 325
Konin,
+ Google Map
Telefon:
695943706
Strona internetowa:
http://wydawnictwopsychoskok.pl/