Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kobiety z pasją. Spotkanie z niezwykłymi kobietami i ich pasjami

4 marca|17:00 - 19:00

Darmowy

 

KOBIETY Z PASJĄ w Oskardzie

Skromne, wrażliwe, utalentowane. 4 marca 2018 o godz. 17.00 w domu kultury Oskard w Koninie będzie można spotkać „Kobiety z pasją”.

To już kolejne spotkanie w ramach projektu Konin Miasto Kobiet. Podczas minionych edycji udało się odkryć wiele kobiecych pasji. A my nadal zapraszamy kolejne pasjonujące bohaterki i choć są niezwykle skromne to zgodziły się opowiedzieć o sobie i swoich pasjach: poezji, modzie, fotografii, tańcu, twórczości plastycznej i kulinarnej. Oprócz „pogaduszek”, będzie można obejrzeć wystawę obrazów w metalu, prezentację fotografii, przeżyć coś na ludowo, dowiedzieć się jak „pięknie” gotować oraz zobaczyć autorską kolekcję mody.

W tym roku udało się zaprosić Aleksandrę Szeremet-Wilczyńską. – Kreowanie, tworzenie, projektowanie to moja pasja. Kocham proste, nienachalne rozwiązania – mówi projektantka, która zamierza w Koninie otworzyć sklep z autorską modą.

Poezją o poezji opowie Renata Grześkowiak, autorka tomiku „Renezja”. Niepoprawna optymistka z zadatkami na czarny humor. Poezja jest odskocznią od wszystkiego, a jednocześnie łączy szarość życia z pragnieniami ducha.

Anna Małkowicz, księgowa z zawodu, fotografka z zamiłowania. Fotografuje ludzi, przyrodę, ale także utrwala ważne wydarzenia społeczne, jak chociażby czarny protest kobiet. Cały czas się doskonali i poznaje nowe możliwości fotografii.

Ola Sobiewska, tatuażystka, która tworzy swój wszechświat w metalu. Po pracy, w garażu rodziców, gdzie ma imponujący zestaw narzędzi, tworzy oryginalne obrazy w metalu.

Karolina Zawal, leśnik z wykształcenia, od lat prowadząca zespół ludowy w Liściu Wielkim. Jak mówi – to przyszło nagle i niespodziewanie, ale stanowi treść życia.

Bogusia Szymańska, blogerka kulinarna, opowie jak przyrządzać zdrowe i „pięknie” wyglądające posiłki, zwłaszcza dla dzieci. Jej blog nie bez powodu nazywa się „Słodkie życie”.

Pasjonujące opowieści, wzruszenia, anegdoty, szczere wyznania kobiet z pasją ? Zapraszam Anna Pilarska LM.pl

Szczegóły

Data:
4 marca
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

CKiS-DK Oskard-kawiarnia
Aleje 1. Maja 7a
Konin, Polska
+ Google Map