Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mindful Movement-uwalnianie ciała z napięć – warsztat w ramach cyklu „uJAwnianie siebie”

3 marca|10:30 - 14:30

Podczas zajęć będziemy uczyć się, w jaki sposób możemy uwalniać ciało z różnego typu napięć. 

Ciało, jako całość, to sfera fizyczna, emocjonalna i duchowa. Wszystko jest ze sobą splecione i by odnaleźć przestrzeń do głębokiego relaksu w umyśle i ciele, najpierw musimy rozładować to, co skumulowane nosimy w swoich mięśniach.

Na tych zajęciach dowiesz się, gdzie kumuluje się stres w Twoim ciele i w jaki sposób, z uważnością na siebie, możesz go rozładować. Będziesz praktykować odpuszczanie i oddychanie.

Prowadzenie: Sylwia Rogala-Marciniak – certyfikowana nauczycielka mindfulness, opiekun merytoryczny i wykładowca kształcenia podypolomowego na Uniwersytecie Łódzkim, superwizor i mentor coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. Dyrektorka PROGRESSteronu w Łodzi i Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu. Prowadzi HOLI Centrum Uważności – ośrodek warsztatowy skupiający się na pracy z ciałem, redukcji stresu oraz life-coachingu. Posiada certyfikat Erickson Interational Coach oraz trenera biznesu Szkoły Trenerów i Konsultantów zarządzania MATRIK. Od kilkunastu lat praktykuje jogę i medytację. Treningi redukcji stresu, uważności i medytacji prowadzi od 2008 r., od kilku lat w formie pełnych certyfikowanych kursów MBSR.

Zapisy:
Paulina Pachulska-Wojdak
tel. 63 243 63 50 lub 63 243 63 51
e-mail: p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl
Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 23 lutego wraz z potwierdzeniem uiszczenia opłaty.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły

Data:
3 marca
Czas:
10:30 - 14:30
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.ckis.konin.pl/ujawnianiesiebie2018/

Organizator

Centrum Kultury i Sztuki

Miejsce

Centrum Kultury i Sztuki
Okólna 47a
Konin,
+ Google Map
Telefon:
63 2436350