Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Obudź Światło w Sobie 5 – Budzenie dzikiej natury kobiety. Warsztat jogi kundalini dla kobiet.

4 marca|10:00 - 14:00

120PLN

WARSZTAT JOGI KUNDALINI DLA KOBIET

Każda z nas ma w sobie moc i mądrość dzikiej natury kobiety. Zatrzymaj się na chwilę i wsłuchaj w swoje ciało. Poczuj jego mądrość i wyzwól moc wewnętrznej dzikiej kobiety. Obudzić Światło w Sobie.

Na warsztacie będziemy korzystać z siły wiedzy i techniki kundalini jogi oraz doświadczenia życiowego każdej z nas. Poprzez wspólną praktykę i zadawanie sobie samym właściwych pytań, powędrujemy razem, abyście mogły doświadczyć swojej własnej pierwotnej mocy.

Tematy, które poruszymy na warsztacie to:

  1. Kobiece ciało – świadomość i obraz ciała
  2. Pierwotna moc – wewnętrzna kobieta
  3. Krzesanie iskry – kreatywność, kobiecość i seksualność

Warsztat potrwa 4 h. Odbędzie się w niedzielę 4.03.2018, w godz. 10:00 – 14:00, w pięknej, leśno-ogrodowej scenerii Willi Irena w Zosinkach pod Koninem.

W kameralnym gronie, z początkiem wiosny, wybierzemy się w podróż do swojego wnętrza w poszukiwaniu Światła. Żadna wcześniejsza znajomość jogi nie jest potrzebna. Będziemy podążać swoim tempem, z szacunkiem dla sfery prywatności każdej z nas.

Warsztat poprowadzi nauczycielka jogi kundalini Agnieszka Lugierska /Adi Shakti Kaur. Pracuje jako psychoterapeuta tańcem i ruchem oraz prowadzi prywatny Ośrodek Jogi „Matecznik – Miejsce Zdrowienia” www.jogawmateczniku.pl Agnieszka jest zafascynowana pięknem i mądrością ludzkiego ciała. Uwielbia ruch, taniec, muzykę i śpiew. Od chwili, gdy jest nauczycielem kundalini jogi jej wewnętrzne światło jeszcze jaśniej oświetla jej drogę.

Organizatorem jest Fundacja Białe Konie – Ruch na rzecz wspierania kobiet i przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i rezerwację przyjmujemy do 17 lutego 2018 pod numerem telefonu 791 363 471 oraz pod adresem email: fundacja.bialekonie@gmail.com

Opłata 120 zł/ os., wegetariańska przekąska w cenie. Płatność przelewem na konto fundacji: Fundacja Białe Konie – Ruch na rzecz wspierania kobiet i przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, KRS: 0000493692, numer konta 05 1750 0012 0000 0000 3025 5477


PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI:

Weźcie ze sobą:
• matę do jogi
• wygodny strój, który nie krępuje ruchów 
• wodę do picia
• koc do przykrycia (podczas relaksu)

Wg uznania i w razie potrzeby można wziąć ze sobą lekkie przekąski (owoce, bakalie), żeby posilić się w przerwie. Przed zajęciami warto nie jeść ciężkich posiłków, bo będziemy aktywnie spędzać czas.

W razie potrzeby zorganizujemy bezpłatny dojazd z Konina.


ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ PODRÓŻY i DOŚWIADCZANIA!

 

Szczegóły

Data:
4 marca
Czas:
10:00 - 14:00
Koszt:
120PLN
Wydarzenie Category:

Organizator

Fundacja Białe Konie – Ruch na rzecz wspierania kobiet i przeciwdziałania przemocy wobec kobiet
Telefon:
791 363 471
Email:
fundacja.bialekonie@gmail.com

Miejsce

Willa Irena
Zosinki 75 + Google Map