Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

POROZMAWIAJMY O BIZNESIE SPOŁECZNYM

7 marca | 15:00

Darmowy
Czy biznes może być społeczny?
Czy chęć pomocy innym i akcje społeczne mogą stać się dochodowe?
Zapraszamy na spotkanie przy kawie podczas którego porozmawiamy o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą.

Porozmawiajmy o biznesie społecznym to spotkanie przy kawie podczas którego chcemy rozmawiać o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą. Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak!

Spotkanie ze spółdzielczyniami

Do stołu zapraszamy zarówno  praktyków w prowadzeniu biznesu  jak i osoby, które rozważają założenie przedsiębiorstwa.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawicielki przedsiębiorstw społecznych z subregionu konińskiego: Anna Leśna- Szymańska (Konińska Spółdzielnia Socjalna Spektrum), Paulina Majdzińska (Spółdzielnia Socjalna Blues Hostel) oraz Iwona Maciejewska (Spółdzielnia Socjalna Komunalka). Porozmawiamy o spółdzielczości socjalnej, prowadzeniu firmy, organizacjach pozarządowych, działalności płatnej i odpłatnej, akcjach i kampaniach społecznych.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną stworzeniem przedsiębiorstwa społecznego, działasz w sektorze ekonomii społecznej lub interesuje Cię łączenie działań społecznych z biznesem to spotkanie jest dla Ciebie!

W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznać się z aktualną ofertą WOES, wsparcia merytorycznego i finansowego Ośrodka oraz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami.

Zapisy na spotkanie:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (karolina.derezynska@spoldzielnie.org) do 4 marca 2019 roku (lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc).

W tytule maila proszę wpisać „Spotkanie przy kawie 07.03.2019” a w treści proszę podać imię i nazwisko osób chcących uczestniczyć w spotkaniu.

 

 

       

Szczegóły

Data:
7 marca
Czas:
15:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://spoldzielnie.org/new,843

Miejsce

KAWKA KARAFKA cafe & bar
Urbanowskiej 12
Konin,

Organizatorzy

Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych
Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej