Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SCHUDNIJ W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE

1 marca - 10 marca

400zł

Projekt  „Schudnij w dobrym towarzystwie” skierowany dla Pań, które chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić sylwetkę i zadbać o siebie nie tylko z zewnątrz,ale także o swoją mentalną sferę, w towarzystwie kobiet o podobnym celu, bo w grupie prościej i przyjemniej! Grupa max 10 osobowa.

Przez 100dni oferuję swoją intensywną opiekę i indywidualny plan żywieniowy. Naturalny detox owocowo-warzywny jeśli będzie taka potrzeba. Pomiary kontrolne co 2tyg. Grupowe spotkania motywacyjne przy kawie/wodzie/soku w miłej atmosferze. Warsztaty psychodietetyczne – praca z emocjami, praca z głodem, praca z nałogami żywieniowymi. Ponadto warsztat motywacyjny i psychologiczny z psychologiem.

Warsztaty: Dietetyczne fakty i mity oraz Być na diecie i nie dać się zwariować.

Warsztaty kulinarne z ekspertem.

Wspólne zakupy spożywcze – nauka świadomych zakupów.

A na deser- wiosenne przebudzenie – czyli motywacja do aktywności ruchowej – porady i zalecenia.

I wiele niespodzianek!

Atut Med&Spa podaruje dla każdej z Pań zaproszenie na basen i strefę saun.

Co ważne – na specjalnej tajnej grupie utworzonej na fb będziemy się nawzajem codziennie wspierać i motywować, wymieniać doświadczeniami, pomysłami. Cele to nie tylko utrata kilogramów, ale przede wszystkim utrwalenie nowych nawyków żywieniowych i ustabilizowanie metabolizmu. To nowe wartościowe znajomosci. W grupie kobiet, które mają podobne potrzeby i cele jest raźniej i o wiele łatwiej.

Koszt w ramach projektu Konin Miasto Kobiet to 400zł/osobę za całość! Warunek – Panie, które zgłoszą się w trakcie trwania Miasta Kobiet.

100dni intensywnej opieki wychodzi 4,00zł/dzień zamiast czekolady  (zwykle sama tylko konsultacja z dietą to koszt 200-250/miesiąc). Wszystko odbywa się na terenie Konina.

 

Szczegóły

Start:
1 marca
Koniec:
10 marca
Koszt:
400zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Poradnictwo dietetyczne Marzena Pałasz
Jana Pawła 65c
Konin, Polska
Telefon:
606407221

Organizator

Poradnictwo dietetyczne Marzena Pałasz
Strona internetowa:
https://www.marzenapalasz.pl