Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ŚLADAMI KOBIECOŚCI

9 marca | 10:00 - 16:00

Warsztat docierania do źródeł kobiecej esencji, czyli rozgrzewka dla ciała, relaks dla umysłu i uczta dla duszy             w ramach cyklu „uJAwnianie siebie”.

Śladami Kobiecości” to warsztat dla Kobiet chcących na nowo poczuć, czym jest prawdziwa Kobiecość, jaką stanowi ona wartość dla nas samych i dla świata oraz jak bezpiecznie zacząć żyć z jej przestrzeni. To czas, w którym odnajdziemy do niej łatwy dostęp, ponieważ od zawsze mieszka ona w każdej komórce naszego ciała. Zatem ruszymy ciało w łagodny, lecz zarazem głęboki sposób. Oczyścimy je z blokad i napięć utrudniających przepływ naturalnej energii życiowej. Nauczymy się, jak powracać do obecności danej chwili i czerpać z niej siłę do pokonywania codziennych wyzwań. Powoli zaczniemy na nowo zamieszkiwać nasze ciało i przytulać z akceptacją wszystko to, co do tej pory uznawałyśmy w nim za niewłaściwe. Pozwolimy sobie na kontakt z najgłębszymi tęsknotami kobiecego serca, by ponownie odzyskać nasz kompas życiowy do podejmowania ważnych decyzji oraz, by ponownie połączyć się z darami, jakie możemy wnosić do świata. Uspokoimy natłok myśli. Przywrócimy więcej radości i przyjemności w ciele oraz nawiążemy z nim bardziej wspierający kontakt. Przebudzimy ciało do pełniejszego przeżywania życia. „Śladami Kobiecości” to droga praktyk ruchowych, oddechowych, coachingowych i medytacyjnych, które przywracają ciału naturalną grację, wdzięk, zdrowie i witalność oraz tworzą bezpieczną przestrzeń dla bezbronnego serca. To powrót do źródeł kobiecej esencji i zasilenia nią własnego życia. Bowiem Kobiecość zamieszkuje zrelaksowane ciało i przejawia się przez otwarte serce.

Prowadzenie: Magdalena Samolik-Siennickaautorka programu TangoCoaching® oraz „Świadoma Kobiecość”, metod budzenia świadomości, zmysłowej obecności i mocy Kobiet. Nauczycielka tanga argentyńskiego, jogi, certyfikowany coach w metodzie Zen Coachingu, propagatorka piękna i ucieleśnionej Kobiecości. Na swoich zajęciach i warsztatach przywraca wartość Kobiecości, uczy szacunku i miłości do ciała oraz do delikatnej i emocjonalnej kobiecej natury. Sprawia, że akceptacja siebie zaczyna przejawiać się w innych Kobietach, a to przywraca ich naturalną radość i pasję życia. Sama po wielu latach zmagania się z trudnymi życiowymi doświadczeniami, jak anoreksja, bulimia czy depresja, odpuściła sobie wreszcie próby zmieniania siebie na lepszą na rzecz prawdziwego poznania i pokochania siebie samej. Z wykształcenia farmaceutka, jednak zawodowo realizuje swoje pasje: tango, coaching i jogę. Od dziesięciu lat z powodzeniem prowadzi własną firmę oraz TANGO Atelier w Poznaniu.

Cena jest uzależniona od liczby warsztatów, w których bierze się udział – informacja u organizatora                              Zapisy : Paulina Pachulska-Wojdak, tel. 63 243 63 50/51, p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, do 23 lutego należy dostarczyć kartę zgłoszenia i uiścić opłatę za warsztaty

Szczegóły

Data:
9 marca
Czas:
10:00 - 16:00
Wydarzenie Category:

Organizator

Centrum Kultury i Sztuki
Telefon:
63 243 63 50

Miejsce

Centrum Kultury i Sztuki
Okólna 47a
Konin,
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ckis.konin.pl