Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Strefa Kobiet.

2 marca 2018 - 4 marca 2018

Darmowy

Klub STREFA sport & fitness serdecznie zaprasza wszystkie panie na bezpłatną analizę składu masy ciała z konsultacją trenerską ( po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym – zapisy na recepcji   697-620-500 ).

Nasz zespół składa się z licencjonowanych trenerów i instruktorów, którzy zadbają o Ciebie zarówno na początku jak i w trakcie treningów.

Klub Strefa to jedyny w Koninie Klub gdzie spotkasz fizjoterapeutów, byłych i czynnych zawodowych sportowców i ludzi, którzy łącznie mają kilkadziesiąt lat doświadczenia w sporcie i fitnessie. W ramach członkostwa otrzymujesz bezpłatną opiekę trenerską zarówno podczas zajęć fitness jak i w trakcie treningu na siłowni.

Klub Strefa sport & fitness to jedyny w Koninie Klub fitness klasy premium. Oznacza to, że stając się naszym klubowiczem otrzymujesz dostęp do technologii, wiedzy i doświadczenia jakie cechuje najwyższa jakość w regionie Konińskim. Bez względu na Twoje cele i potrzeby treningowe, odpowiemy na nie profesjonalnie i kompleksowo.

OBEJRZYJ WIRTUALNĄ WYCIECZKĘ PO NASZYM KLUBIE KLIKAJĄC TUTAJ.

Strefa sport & fitness to JEDYNY w Koninie Klub fitness, który w ramach członkostwa da Ci dostęp do ponad 50ciu godzin zajęć grupowych tygodniowo. Nasi instruktorzy to najlepsi specjaliści w regionie, którzy mogą pochwalić się najdłuższym stażem w branży jak i ilością przebytych kursów i szkoleń. Strefa to JEDYNE Oficjalne Centrum Spinning®, gdzie zajęcie prowadza licencjonowani instruktorzy. To również JEDYNY plac treningowy na świeżym powietrzu przystosowany do zajęć typu CrossFit, StreetWorkout i treningu funkcjonalnego. Wszystko to bez ograniczeń w ramach Twojego członkostwa. Nasze zajęcia prowadzone są w profesjonalnie nagłośnionej i klimatyzowanej sali o powierzchni 120 m2.

Siłownia – Klub Strefa to jedyny w Koninie Klub wyposażony w sprzęt światowego lidera marki Star Track®. W ramach członkostwa masz nielimitowany dostęp do siłowni wyposażonej w blisko 40 stanowisk siłowych tj. wolne ciężary, maszyny, 8mio stanowiskowa brama, suwnice, ławeczki, hantle od 1 do 60kg, ponad 800 kg obciążeń i wiele innych. Dzięki temu jesteśmy najlepiej przystosowanym klubem w Koninie do treningu siłowego. Ponad to nasza siłownia wyposażona jest w 26 nowoczesnych maszyn cardio takich jak bieżnie, elipsy, steppery, rowery i wioślarze. Wszystko to zlokalizowane w przestrzennej, klimatyzowanej Sali, w której z pewnością będziesz czuł się komfortowo. Niezależnie zatem od swoich preferencji treningowych znajdziesz tu coś dla siebie.     

Szczegóły

Start:
2 marca 2018
Koniec:
4 marca 2018
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Miejsce

STREFA sport & fitness
Plac Zamkowy 14
Konin,
+ Google Map
Telefon:
697-620-500
Strona internetowa:
http://www.klubstrefa.com/