Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SZCZĘŚLIWE ŻYCIE TEŻ JEST DLA CIEBIE

9 marca | 11:00 - 12:00

Darmowy

„Szczęśliwe życie też jest dla Ciebie, czyli co zrobić żeby spełniać marzenia?”- to wykład otwarty organizowany w ramach cyklu tworzonego w Koninie: Wzrastamy W Miłości. Przy współpracy Rozwojowy Konin i Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w ramach tegorocznej akcji Konin Miasto Kobiet.

Spotkanie prowadzone przez:
➡️Ewa Żukowska – trener rozwoju osobistego, instruktor terapii tańcem, realizuje autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Arteterapeuta i choreoterapeuta, negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu więzi rodzinnych, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. Od 11 lat prowadzi wraz z mężem Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. Lubi podróżować i czerpać inspiracje z innych kultur. Prowadzi spotkania indywidualne z osobami na terenie Poznania, Gąsek i Konina.

➡️Małgosia Potempa to arte-terapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Instruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu.

📣 Organizator:
➡️Aleksandra M. Piętka, Rozwojowy Konin, pasjonatka wiedzy, która umożliwia rozwój i podnoszenie jakości życia, kreatywna i pomysłowa, lubi pomagać ludziom, pragnie wspierać ich w dążeniu do coraz bardziej spełnionego życia. Robi pozytywną różnicę na świecie.

Zapraszamy!
✅”Szczęśliwe życie też jest dla Ciebie, czyli co zrobić żeby spełniać marzenia!”
09/03/2019 r
g. 11:00 – 12:00.
Wykład otwarty. Zapisy.

Szczegóły

Data:
9 marca
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/events/1097907140412883/

Miejsce

Bursa nr1
Aleje 1 Maja 22a
Konin, 62-510

Organizator

Rozwojowy Konin