Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

TYDZIEŃ KOBIET W CALYPSO

1 marca - 9 marca

Darmowy

Zapraszamy wszystkie panie na niezwykły „Tydzień dla kobiet” w Calypso. Mamy dla Was bezpłatne zajęcia – wystarczy zadzwonić lub przyjść i zapisać się na nie w recepcji. Liczba miejsc ograniczona.

1.03 (piątek)- Super Pośladki  godz. 9:00;

3.03 (niedziela)- Salsation  godz. 10:00;

5.03 (wtorek)- Step godz. 10:00;

7.03 (czwartek)- Pilates godz. 9:30;

9.03 (sobota)- Zumba  godz. 11:00;

Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku fitness w Polsce. Nasza sieć liczy aktualnie już ponad 41 klubów w 21 miastach, w tym oczywiście w naszym mieście!

Śledzimy trendy i nowości na światowym rynku fitness i skutecznie wprowadzamy je do naszych klubów. Realizowanie celów treningowych przez naszych Klientów oraz atrakcyjność i różnorodność oferowanych treningów jest dla nas szczególnie ważna. Tworzymy nową jakość fitness, bo wsłuchujemy się w rynek i potrzeby naszych klientów. W 2017 roku zostaliśmy uznani przez konsumentów marką numer 1 w sektorze „czas wolny i rozrywka”, jak podaje niezależny raport KPMG „TOP 100 brands”. Dziękujemy naszym zadowolonym Klientom!

Do zdrowego stylu życia podchodzimy kompleksowo, dlatego w cenie karnetu zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnych planów treningowych oraz nielimitowane pomiary składu ciała i monitoring postępów treningowych na najnowocześniejszym analizatorze Tanita. Zachęcamy także do zdrowego odżywania – w naszych klubach dostępne są usługi dietetyczne. Dodatkowo można skorzystać z usług profesjonalnych trenerów personalnych, którzy opracują dedykowane i szczegółowe plany treningowe oraz zadbają o ich prawidłowe wykonywanie. Nasz trener jest na każdym kroku
przy swoim podopiecznym, motywuje i zapewnia systematyczność programu treningowego.

Jakość to coś, co nas wyróżnia. W każdym klubie świadczymy jednakowo wysoki standard usług. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami sprzętu siłowego, cardio oraz fitness. Nasze kluby wyposażone są w klatki do Cross Trainingu, strefy treningu funkcjonalnego, nowoczesną linię sprzętów siłowych i cardio oraz strefę wolnych ciężarów. Regularnie monitorujemy zadowolenie naszych klientów, aby ciągle doskonalić naszą ofertę.

W Calypso Fitness każdego dnia dzielimy się naszą sportową pasją i zarażamy entuzjazmem do zdrowego stylu życia. Już dziś dołącz do naszej społeczności.

Szczegóły

Start:
1 marca
Koniec:
9 marca
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category: