Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WIATR W ŻAGLE. MOJE EMOCJE, MOJE POTRZEBY

9 marca | 11:00 - 14:00

15zł

Warsztat rozwojowy dla kobiet z Katarzyną Gąsior-Kulej, poświęcony emocjom i ich wpływowi na nasze życie

Emocje są jak wiatr czasem łagodne, będące wytchnieniem, a czasem jak huragan, który niszczy wszystko dookoła. To od nas zależy jak je wykorzystamy. Podczas warsztatu przyjrzymy się naszym emocjom i temu jak wpływają na nasze życie. Zastanowimy się co chcą nam „powiedzieć” i jakich potrzeb dotykają. Co możemy zrobić, by stały się wiatrem, który pomaga dostać się tam gdzie chcemy i być kim chcemy. Warsztat to też, tak jak w poprzednim roku, wspaniała okazja by pobyć z innymi kobietami, czerpać ze wzajemnej obecności.

Katarzyna Gąsior- Kulej – psycholog, psychoterapeuta, prowadzi Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Sens”. Pasją jest psychologia i wspieranie ludzi w odkrywaniu drogi do siebie, swojej wewnętrznej siły. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet, podczas których można wymienić się doświadczeniami i wspierać w odkrywaniu nowych możliwości. W swojej pracy zajmuje się także psychoterapią osób dorosłych, rodzin i dzieci.

Zapisy telefonicznie pod numerem : 609 79 84 65 do 6 marca    lub e – mail: katarzyna-gkulej@wp.pl (w zgłoszeniu proszę podać tytuł warsztatu)

Warunkiem uczestnictwa rezerwacja telefoniczna lub meilowa oraz dokonanie wpłaty. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegóły

Data:
9 marca
Czas:
11:00 - 14:00
Koszt:
15zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/620561705064134/

Organizator

SENS Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Katarzyna Gąsior-Kulej