Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wybaczenie ma znaczenie. Wykład.

3 marca|11:00 - 12:00

Darmowy

Zrozumiesz lepiej siebie i relacje międzyludzkie. Odkryjesz, że dziwne zbiegi okoliczności, to nie przypadki. Nawet nie przypuszczasz jak niewiele trzeba….aby Twoje poczucie żalu i krzywdy znalazło zadośćuczynienie. Dowiesz się od czego zacząć, aby czerpać więcej radości w życiu osobistym i zawodowym. Sprawdzisz, co Cię motywuje, a co demotywuje w różnych sytuacjach, aby uchwycić istotę tego kim jesteś i jak możesz cieszyć się każdym dniem oraz każdą spotkaną osobą. Po wykładzie będziesz miał/a możliwość doświadczyć tego w praktyce, a zdobyte umiejętności przenieść do codziennego życia.

Partnerzy Projektu: Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego oraz Rozwojowy Konin

Ośrodek Wspierania Małgorzata Potempa – arteterapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Instruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu.

Ośrodek Wspierania  Ewa Żukowska – trener rozwoju osobistego, arteterapeuta, negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu więzi rodzinnych, instruktor terapii tańcem, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. 

Rozwojowy Konin Aleksandra Piętka – organizator w ramach wydarzenia MIASTO KOBIET – pasjonatka wiedzy, która umożliwia rozwój i podnoszenie jakości życia, lubi pomagać ludziom, pragnie wspierać ich w dążeniu do coraz bardziej spełnionego życia.

3 marca 2018 /sobota/ Konin  SP nr 4  ul: Błaszaka 4

11.00-12.00 bezpłatny wykład

12.00-14.00  warsztaty z Grą SATORI /inwestycja w siebie 60zł/

Zapisy: tel. 572 872 260 /lub/ FB Rozwojowy Konin

Szczegóły

Data:
3 marca
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Organizator

Rozwojowy Konin
Telefon:
572 872 260
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/ustawieniarodzinnekonin/about/?ref=page_internal

Miejsce

Szkoła Podstawowa nr 4
Błaszaka 4
Konin,
+ Google Map