Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WYPALENIE ZAWODOWE I CO DALEJ

1 marca | 16:00

Darmowy

Otwarte spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet Konina i Regionu – wykład z dyskusją

Wypalenie zawodowe dotyka rosnącej liczby osób w każdym wieku. Dotyczy to w szczególności tych z nas, które realizują się w tzw. zawodach misyjnych, czy po prostu związanych z naszą pasją. Wypaleniu zawodowemu można zapobiegać, a im wcześniej rozpoznamy u siebie pierwsze symptomy, tym większe szanse, że skutecznie o siebie zadbamy. Podczas godzinnego spotkania z Joanną Religą, zawodowo zajmującą się tą właśnie problematyką, porozmawiamy o formach zadbania o nasze psyche w zawodowych kontekstach.

Justyna Religa:

Doradza managerom i właścicielom firm, jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, czyli jak osiągać ambitne cele skutecznie i uniknąć wypalenia zawodowego.

Reiss Motivation Profile® coach,  konsultantka efektywności osobistej, Reiss Profile® Master z certyfikatem Reiss Motivation Profile® – najnowszej metody diagnozowania swojego algorytmu skuteczności i satysfakcji, ekspert RMP w relacji z Klientem Indywidualnym w Instytucie Durkalskiego RMP Polska

Już co czwarty pracownik w Polsce ma jeden z objawów wypalenia zawodowego i statystyki pogarszają się z każdym rokiem. Czy można tego uniknąć? TAK!

Główną przyczyną wypalenia zawodowego jest długotrwały stres wynikający z … niedpasowania! Roli, obowiązków, stylu życia do swoich potrzeb i predyspozycji osobowości. Dzięki indywidualnej pracy opartej na naukowym podejściu Reiss Motivation Profile® będziesz wiedzieć dokładnie, jak planować swoją karierę i czas prywatny, aby uniknąć frustracji , długotrwałego stresu i wypalenia zawodowego.

Work smarter not harder. Be happier. The time is NOW.

http://codzienniezmotywowana.pl/

Szczegóły

Data:
1 marca
Czas:
16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Miejsce

KAWKA KARAFKA cafe & bar
Urbanowskiej 12
Konin,

Organizator

Fundacja Munilab
Strona internetowa:
www.munilab.pl