Przejdź do treści
Przystanek kultura

Spotkanie autorskie z Anną Gacek

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Anna Gacek – dziennikarka i prezenterka, przez dwie dekady (do marca 2020 roku) związana z Programem 3 Polskiego Radia. Oprócz prowadzenia autorskich audycji, w tym wspólnie z Wojciechem Mannem „W Tonacji Trójki”, nadawała relacje z największych światowych festiwali, m.in. z Glastonbury i Roskilde, w Polsce spędziła dziesięć lat na trasie Męskie Granie i kilkanaście na Off Festivalu. Przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów, w tym z Paulem McCartneyem, Nickiem Cave’em, Patti Smith, Marianne Faithfull, Florence Welch, Alexem Turnerem, The White Stripes i The Strokes. Obecnie, w autorskim cyklu podcastów „Rzeczy ulubione”, rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury. Pasjonatka sztuki, mody i popkultury, prowadziła w TVP2 realizowany na licencji BBC program „Bake Off” i poświęcony kulturze program „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce. Ekstaza. Lata 90., początek to jej pierwsza książka.

Uwaga wszyscy chętni! Wejściówki, dostępne będą od 16 lutego – w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w CKiS – DK Oskard w godzinach pracy kasy od 14:00 do 22:00. Uczestnicy spotkania będą mogli również zakupić książki Anny Gacek pt. „Ekstaza. Lata 90. Początek”i otrzymać autograf autorki. Książki będą podpisywane po spotkaniu i będzie można je odebrać następnego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych. Spotkanie poprowadzi Marta Duszyńska.

Organizatorami spotkania są: Miasto Konin, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Konin Lubi Książki 7” z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

DATA

Czwartek 10.03.2022 / 17:30

CZAS TRWANIA:

60 minut

MIEJSCE / LOKALIZACJA

CKiS-DK Oskard

ADRES

62-510 Konin , ul. Aleje 1-go Maja 7a

WSTĘP

bezpłatne wejściówki

LICZBA MIEJSC

399

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Miejska Biblioteka Publiczna Im. Zofii Urbanowskiej w Koninie Wypożyczalnia Zbiorów Audiowizualnych, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 13. Odbiór osobisty wejściówek.       

 CKiS DK Odbiór Osobisty Wejściówek w kasie biletowej

DANE ORGANIZATORA

Miejska Biblioteka Publiczna Im. Zofii Urbanowskiej W Koninie
ul.Dworcowa 13, 62-510 Konin

CKiS DK Oskard ul. Aleje 1-go Maja 7a, 62-510 Konin