Przejdź do treści
Daj się rozpieszczać

Wymodeluj sylwetkę z Image Instytutem Kosmetologii

Rodzaj / forma wydarzenia

545 zł rabatu , czyli aż 5 zabiegów lipokawitacji lipo x gratis !!! – super promocja na pakiet „ szczupła sylwetka”

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Tylko w dniach: 10 – 11 marzec otrzymasz rabat o wartości 545 zł na hasło: „image z konin miasto kobiet” na pakiet „ szczupła sylwetka”. regularna cena tego pakietu to 1635 zł. W wyznaczonych dniach za pakiet zapłacisz tylko 1090 zł. pakiet ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Pakiet obejmuje:

  • 10 zabiegów lipodermologii całe ciało 50 min lub thermalipolizy ciała 50 min do wyboru
  • 5 zabiegów lipo kawitacji lipo x 20 min.

lipodermologia elite shape

to precyzyjny masaż podciśnieniowy, który porusza skutecznie głęboko położone tkanki, stymuluje mikrokrążenie, regeneruje skórę. działa w czterech wymiarach na ciało:

  • redukuje tkankę tłuszczową zlokalizowaną miejscowo : na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach
  • kształtuje, modeluje sylwetkę
  • zmniejsza cellulit
  • ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Twój problem: cellulit oporny na ćwiczenia i dietę, nadmiar tkanki tłuszczowej, obrzęki, zwiotczenia ciała

Korzyści: zmniejszenie cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i ukształtowanie sylwetki, zmniejszenie obrzęków, ujędrnienie zwiotczałych partii ciała, przyspieszenie procesów przemiany materii, poprawa napięcia mięśniowego, wzmocnienie skóry

thermalipoliza ciała rf

To bardzo skuteczny zabieg liftingujący , likwidujący nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. opiera się na zastosowaniu radiofrekwencji monopolarnej. dzięki tej zaawansowanej technologii w skórze generowane jest ciepło, które powoduje przebudowę kolagenu ( włókna stają się krótsze i mocniejsze) i pobudza fibroblasty ( komórki skóry do produkcji nowego kolagenu ). w efekcie tego skóra staje się wyraźnie jędrniejsza. poza tym dzięki selektywnej termo indukcji, tłuszcz ulega lizie ( rozpadowi), nie niszcząc przy tym otaczających komórek i nerwów.

Twój problem: zwiotczenia powłok brzusznych i wewnętrznych stron ud, obwisłe ramiona, nadmiar skóry w okolicach kolan, nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, blizny

Korzyści: redukcja zaawansowanego cellulitu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, spłycenie rozstępów i blizn, ujędrnienie i wzmocnienie skóry

lipokawitacja lipo x

to zabieg wykonywany nowoczesnym urządzeniem lipo x, wykorzystującym efekt kawitacji wytworzony przez falę ultradźwiękową o niskiej częstotliwości 30 – 40 khz . wysyłane na zewnętrznej powierzchni skóry ultradźwięki powodują ciśnienie ( zmiany w śródmiąższowym płynie tkanki tłuszczowej), generując pęcherzyki, które implodują ( ulegają rozpadowi). to wysokie ciśnienie niszczy adipocyty ( komórki tłuszczowe). zawartość tłuszczu w komórkach jest fragmentowana i naturalnie wyeliminowana przez układ moczowy i limfatyczny.

Twój problem: nadmiar tkanki tłuszczowej miejscowo zlokalizowanej: uda, pośladki, biodra, brzuch, ramiona, talia, cellulit

Korzyści: zmniejszenie obwodów ciała, likwidacja tkanki tłuszczowej i cellitu ( np. ze stopnia 3 do stopnia 2 lub nawet 1 ), zmiany w wyglądzie sylwetki  (odpowiednie ukształtowanie ciała)

Data

10.03 – 11.03.2021

Godzina:

09.00 – 20.00

Czas trwania:

11 godzin

Miejsce / lokalizacja

#e2e2e2

Image Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Adres

Al. 1-go Maja 3/9, Konin

Wstęp

1090 zł zamiast 1635 zł

Ilość miejsc

10 karnetów

Informacja na temat rezerwacji

Image Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

1-go maja 3/9 62-510 konin

tel. 662 497 510

www.image.konin.pl

Wszystkie karnety na pakiet „ szczupła sylwetka” można wykupić wyłącznie w podanych dniach osobiście w instytucie kosmetologii image; należy podać hasło: image z konin miasto kobiet.

Liczba karnetów ograniczona. decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane organizatora

 

 

Image Instytut Kosmetologii I Medycyny Estetycznej
Al. 1-go Maja 3/9 62-510 Konin
Tel. 662 497 510
www.image.konin.pl