Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 2022

Inteligencja eMOCjonalna – MOCNA JA

Rodzaj / forma wydarzenia

Warsztat z rozwoju osobistego  w ramach cyklu „uJAwnianie siebie”

Inteligencja emocjonalna  jest jedną z kluczowych sfer, dzięki której osiągamy sukcesy życiowe i potrafimy radzić sobie z trudnościami, łatwiej budujemy trwałe relacje, a to sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Warsztaty inteligencji emocjonalnej to podróż w głąb siebie, krok ku zmianie postrzegania różnych stanów emocjonalnych, poznania swoich reakcji, a także mocnych stron i akceptacji deficytów. To krok do budowania i podtrzymywania relacji, a jednocześnie umiejętność elastycznego działania i łagodzenia konfliktów. To bazowanie na własnych doświadczeniach z jednoczesnym odkrywaniem swojej indywidualności. Na trzygodzinnym warsztacie każda z Pań znajdzie swoje sposoby na obniżenie temperatury emocjonalnej, nabierze większej pewności siebie w trudnych rozmowach czy konfliktach, a także będzie umiała pomóc sobie i innym w sytuacjach problematycznych. Wszystko to poprzez ćwiczenia i dobrą zabawę w miłym towarzystwie. 

Prowadzenie: Kama Kowalewska-Kulawinek

Aktorka teatralna i filmowa (PWSFTViT w Łodzi), posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z emocjami. Certyfikowany Trener Komunikacji Transformującej TC, Trener Inteligencji Emocjonalnej, Praktyk NLP i INLP, założycielka Warsztatów Inteligencji Emocjonalnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Life-coach, Trener wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji. Prowadzi szkolenia biznesowe w zakresie inteligencji emocjonalnej w biznesie, wystąpień publicznych oraz zarządzania sobą w czasie. Na co dzień aktorka Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu i ogromna miłośniczka kotów:) Uwielbia kwiaty i muzykę filmową.

Data

Piątek 4.03.2022 / 17:30 – 20:30

Czas trwania:

3 h

Miejsce / lokalizacja

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Adres

ul. Okólna 47A, Konin

Wstęp

Cena jest uzależniona od liczby warsztatów, w których bierze się udział – informacja u organizatora

Liczba miejsc

11

Informacja na temat rezerwacji

Paulina Pachulska-Wojdak, tel. 63 243 63 50,p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, należy dostarczyć kartę zgłoszenia i uiścić opłatę za warsztaty, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Dane organizatora

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
www.ckis.konin.pl