Przejdź do treści
Postaw na rozwój

Jak być dobrą i bardziej łagodną dla siebie – warsztat online o samowspółczuciu (self-compassion)

Rodzaj / forma wydarzenia

Warsztat w ramach cyklu „uJAwnianie siebie”

 

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Około 80% z nas jest dużo bardziej krytyczna dla samych siebie niż dla innych. To naturalne, bo tak działają nasze umysły. Są mocno oceniające i skupiają się na wyszukiwaniu błędów. Między innymi w nas samych.

Podczas tego warsztatu online przekonasz się, że można inaczej. Poznasz drogę od samokrytyki do samoukochania. Dowiesz się jak zamienić wewnętrzne biczowanie się na traktowanie siebie z czułością, łagodnością i życzliwością. To będzie ważny krok ku traktowanie siebie jak swojego wewnętrznego przyjaciela. Albo przyjaciółkę. Innymi słowy – o traktowaniu siebie tak jak traktujesz kogoś, kto jest dla Ciebie ważny i na kim bardzo Ci zależy.

Prowadzenie: Karolina Buszkiewicz

Psycholożka, akredytowany coach i trenerka. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP, Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii Dojrzewalni oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu IPRI. W swojej pracy najczęściej sięga do: podejścia samowspółczucia (self-compassion), NVC (Porozumienia bez przemocy), ACT (terapii akceptacji i zaangażowania) oraz wiedzy z zakresu neurobiologii. W wolnym czasie praktykuje jogę, czyta najczęściej po kilka książek równolegle i bierze udział w niezliczonych kursach online. Albo po prostu leży na trawie i odpoczywa, gapiąc się na chmury.

Data

06.03.2021

Godzina:

11:00-14:00

Czas trwania:

3 godziny

Miejsce / lokalizacja

Online – platforma Zoom

Uczestniczki otrzymają od Organizatora instrukcje obsługi tej platformy

Adres

Wstęp

Cena jest uzależniona od liczby warsztatów, w których bierze się udział – informacja u organizatora

Ilość miejsc

15

Informacja na temat rezerwacji

Paulina Pachulska-Wojdak, tel. 63 243 63 50/51,

p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, należy dostarczyć kartę zgłoszenia i uiścić opłatę za warsztaty, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat

Dane organizatora

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

www.ckis.konin.pl