Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Daj się rozpieszczać 6-9 marca

Koreańska karboksyterapia

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Promocyjny zabieg.

Zabieg oparty o aktywne działanie dwutlenku węgla na skórze oraz 9 krokach koreańskiej pielęgnacji. To wykorzystanie dobrodziejstw karboksyterapii bez użycia igły!

To całkowicie nieinwazyjny zabieg, podczas którego wytwarzamy aktywnie działający dwutlenek węgla na skórze. Dzięki ampułkostrzykawce z dedykowanym serum po jego nałożeniu zaczyna wytwarzać się dwutlenek węgla. Pozwala on nie tylko silnie dotlenić skórę, ale umożliwia transport substancji aktywnych w jej głąb.

Aktywny dwutlenek węgla powoduje poprawę mikrokrążenia i mikrocyrkulacji w naszej skórze, co wpływa na jej rozjaśnienie, promienny i świeży wygląd. Dotlenia ją i rozjaśnia, usuwając toksyny i wolne rodniki. CO2 to również aktywizacja syntezy białek, które w efekcie odpowiedzialne są za jędrność skóry i jej napięcie. Wzrasta poziom kolagenu w skórze, odpowiadającego za jej napięcie i wygładzenie. Zabieg poprawia nawilżenie cery, redukuje drobne pigmentacje na skórze, uelastycznia, szczególnie redukuje problemy skóry związane z trądzikiem aktywnym.

DATA

6-9.03.2024 (środa-sobota)

CZAS TRWANIA:

4 dni

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Yochi Medestetic and SPA

ADRES

ul. Chopina 17a, 62-510 Konin

WSTĘP

płatny, cena promocyjna: zamiast 349 zł w tych dniach zapłacisz 319 zł i otrzymasz 5% rabatu na koreańskie oliwki do demakijażu

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Obowiązuje rezerwacja miejsc na promocyjne zabiegi, tel. 605 064 747

DANE ORGANIZATORA

Yochi Medestetic and SPA