Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 12 marca 11:00-17:00

Metody i praktyki w świadomym samouzdrawianiu


RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Warsztat z rozwoju osobistego z cyklu uJAwnianie siebie

Warsztat będzie podzielony na dwie części. Pierwsza będzie praktyczna i da przestrzeń każdej z kobiet na doświadczanie siebie poprzez dotyk i bliskość. Szereg ćwiczeń pozwoli zbliżyć się uczestniczkom do zapisanych w ich ciele historii. Następnie – w drugiej części warsztatu – będą mogły przelać te doświadczenia na papier. Pisanie intuicyjne po głębokiej praktyce ma szansę przybliżyć każdą z kobiet do zarejestrowania aktualnego stanu, w którym się znajduje, co może ułatwić wgląd w wiele tematów jej życia. Podział warsztatu na dwie części jest uzasadniony tym, że poprzez własną praktykę, uważność na swoje emocje podczas ćwiczeń, uczestniczki będą mogły zbilansować to doświadczenie albo zbliżyć się do istoty napięcia poprzez pracę indywidualną w ramach pisania intuicyjnego.

Warsztat pracy z dotykiem.

Podczas warsztatu będziemy pracować z dotykiem, zgłębiając indywidualne granice i potrzeby związane z tym sensoryczno-mistycznym połączeniem. Praktykując uzdrawiający dotyk, będziemy mogły przyglądać się zapisom w naszych ciałach. Warsztat będzie oparty na szeregu ćwiczeń indywidualnych, w parach oraz w małych grupach. W ćwiczeniach będą wykorzystywane elementy pracy z ciałem w oparciu o podstawowe zagadnienia w tantrze, kontakt improwizacji  i dramie.

Warsztat pisania intuicyjnego w oparciu o strumień świadomości jako metody samouzdrawiania.

Usiądź wygodnie i zacznij pisać. Nie oceniaj, po prostu pisz, daj porwać się temu, co w Tobie nieuświadomione. Niech płynie. Oddaj się tej praktyce w delikatności i z pełnym zaufaniem do treści, które chcą przedostać się na powierzchnię. Poczuj siłę skojarzeń, obrazów, myśli, słów, które są w bezpośrednim kontakcie z twoją duszą. Ta praktyka ma moc uzdrawiania. Niesie wgląd, dzięki któremu możesz skontaktować się ze swoimi emocjami. Ta kreacja daje przestrzeń w samopoznaniu, poprawia samopoczucie, pomaga utrzymać równowagę emocjonalną, redukuje stres. Wsparciem w praktyce pisania intuicyjnego będą metody Tappingu (metoda EFT – Emotional Freedom Techniques) oraz Channelingu, czyli metody nawiązywania kontaktu ze swoim wewnętrznym przewodnikiem duchowym. Zanim zaproszę Cię do pisania, będziemy miały czas na skontaktowanie się ze swoim sercem -kompasem naszego życia – czułym przewodnikiem.prowadzenie Daria Kopiec – reżyserka filmowa i teatralna. Równolegle z rozwojem artystycznym od kilku lat intensywnie pracuje nad samodoskonaleniem poprzez własną terapię w nurcie Lowenowskim, praktykę Tantry, medytację, praktykę Movement Medicine, naukę metody Tappingu (metoda EFT – Emotional Freedom Techniques) oraz Channelingu. Jej inspiracją na tej ścieżce jest Alejandro Jodorowsky – chilijski artysta, reżyser filmowy i teatralny oraz przewodnik duchowy, twórca metagenealogii

DATA

12.03.2023, niedziela, 11:00-17:00

CZAS TRWANIA:

6 h

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

ADRES

ul. Okólna 47a  62-510 Konin

WSTĘP

płatny, cena jest uzależniona od liczby wykupionych warsztatów – szczegóły u organizatora
liczba miejsc ograniczona, liczba osób 18

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Kontakt: Paulina Pachulska-Wojdak  p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, 63 243 63 50.

Zapisy następują poprzez przesłanie na powyższy adres karty zgłoszenia (do pobrania ze strony internetowej CKiS oraz KMK) i opłacenie akredytacji.

Tylko pełnoletnie kobiety

DANE ORGANIZATORA

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, ul. Okólna 47a, 62-510 Konin