Przejdź do treści
Przystanek kultura

Ørganek w nowym świecie

Rodzaj / forma wydarzenia

Koncert

 

 

 

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.
Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy🎶🎵🎶
Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof. Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.
„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie”. Tomasz Organek
📣⚡ Ważna informacja dla uczestników koncertu:
Każdy koncert jest zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Sala, w których organizowane są koncerty podlega zasadom Głównego Inspektora Sanitarnego.

Data

13.03.2021

Godzina:

19:00

Czas trwania:

2 godziny

Miejsce / lokalizacja

Dom Kultury Oskard

Adres

ul. Aleje 1-go Maja 7a, Konin

Wstęp

70/90 zł

Ilość miejsc

199

Obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Informacja na temat rezerwacji

www.ckis.konin.pl

Dane organizatora

Centrum Kultury i Sztuki DK Oskard
Aleje 1 Maja 7a,Konin