Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 2022

Reklama na Facebooku tajną bronią w kobiecych biznesach

Rodzaj / forma wydarzenia

warsztaty

Prowadzisz swój biznes i nie wiesz, jak zdobyć nowych klientów?

Słyszałaś, że reklamy na Facebooku są drogie i nieopłacalne dla małych biznesów?

A może już ich próbowałaś i tylko wyrzuciłaś pieniądze w błoto?

Te warsztaty powstały po to, żeby Ci pokazać, jak stworzyć SKUTECZNĄ reklamę na Facebooku. Nawet jeśli nie masz milionowych budżetów ani… nie lubisz pisać!

Pokażę Ci sprawdzone schematy tworzenia reklam, które będziesz miała okazję przetestować w praktyce. Od razu! Poświęcimy trochę czasu na stworzenie reklam do produktów lub usług uczestniczek, a niektóre z nich wspólnie omówimy (opcja dla chętnych 😉 ).

Do tego bonus – dostaniesz konkretne informacje, jak TECHNICZNIE ustawić swoją pierwszą reklamę na Facebooku, tak by przyniosła Ci odpowiednich klientów.

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w warsztatach (bezpłatnie!), to napisz maila na: warsztaty.facebook.kmk@gmail.com, odpowiadając krótko na pytanie, czym zajmuje się Twoja firma (w jakiej branży działa, jakie produkty lub usługi sprzedaje itd).

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń (zakwalifikowane uczestniczki otrzymają maila z potwierdzeniem udziału).

O mnie:

Katarzyna Trzonek-Maciejewska – copywriterka specjalizująca się w reklamach na Facebooku i LinkedInie, pisaniu treści na strony internetowe oraz projektowaniu lejków sprzedażowych. Odbyła wiele szkoleń na temat zarówno copywritingu, jak i reklam w mediach społecznościowych (m.in. od Digital Marketera czy CXL) oraz ukończyła studia podyplomowe „Nowoczesna komunikacja marketingowa” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W copywritingu łączy swoje dwie pasje – pisanie i psychologię.

Oprócz swojej pracy kocha podróże i koty, a efektem tej drugiej miłości jest jej blog comyslikot.pl, na którym od niedawna dzieli się swoimi odkryciami na temat kociej psychiki.

Data

Czwartek 10.03.2022 / 18:30

Czas trwania:

2 h

Miejsce / lokalizacja

Konińskie Centrum Języków Obcych

Adres

ul. Energetyka 6B (budynek SKARPA, 2 piętro), 62-510 Konin

Wstęp

bezpłatne wejściówki

Liczba miejsc

10

Informacja na temat rezerwacji

Warunkiem rezerwacji prowadzenie działalności gospodarczej albo kierownicze stanowisko (decyduje kolejność zapisów)

Zapisy przez maila: warsztaty.facebook.kmk@gmail.com

Dane organizatora

Katarzyna Trzonek–Maciejewska
tel: 692364107, email: katarzyna.trzonek@gmail.com
ContentWay Tomasz Maciejewski
al. Solidarności 68/121, 00-240 Warszawa
NIP: 7792248528