Przejdź do treści
Przystanek kultura

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską

Rodzaj / forma wydarzenia

Spotkanie autorskie

Zdjęcie kobiety za stołem, z maszyną do pisania, wśród książęk

11 marca (czwartek) 2021 roku, o godzinie 18.00 w DK „Oskard” z czytelnikami i fanami spotka się Katarzyna Nosowska. Wieczór autorski przygotowują Miejska Biblioteka Publiczna  im. Zofii Urbanowskiej w Koninie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, w ramach projektu  „Konin Lubi Książki 6” (Koniński Budżet Obywatelski) oraz Konin Miasto Kobiet.

Uwaga wszyscy chętni! Wejściówki, dostępne będą od 2 marca – w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w DK „Oskard”. Uczestnicy spotkania będą mogli również zakupić książki Katarzyny Nosowskiej i otrzymać autograf autorki. Książki będą podpisywane po spotkaniu i będzie można je odebrać  następnego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych. Spotkanie poprowadzi Izabela O`Sullivan.

Katarzyna Nosowska – polska piosenkarka, autorka tekstów, wokalistka zespołu rockowego Hey, laureatka nagrody Paszport „Polityki” (1993) i trzydziestu dwóch Nagród Muzycznych „Fryderyk”; członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video (ZPAV); felietonistka. W 2018 roku artystka wydała książkę „A ja żem jej powiedziała” , w 2020 roku „Powrót z Bambuko”. Książki Katarzyny Nosowskiej są dowcipnym, ale i poruszającym komentarzem dzisiejszego społeczeństwa. Artystka z dystansem pisze o sobie i otaczającym ją świecie.

Data

11.03.2021

Godzina:

18:00

Czas trwania:

Miejsce / lokalizacja

Dom Kultury Oskard

Adres

Aleje 1 Maja 7a,  Konin

Wstęp

bezpłatne wejściówki do odbioru w MBP i DK Oskard

Ilość miejsc

199

Obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Informacja na temat rezerwacji

Dane organizatora

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie
ul. Dworcowa 13, Konin

 

 

 

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
DK Oskard
ul. Aleje 1 Maja 7a, Konin