Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Konin Miasto Kobiet 2020


Dla kobiet i o kobietach

Blisko 100 wydarzeń w 6 różnych kategoriach przygotowaliśmy w ramach 12. edycji projektu Konin Miasto Kobiet. Od 1 do 8 marca to kobiety zawładną miastem. Poznamy kobiece pasje i talenty, zadbamy o osobisty rozwój i formę oraz zapewnimy kulturalną ucztę.

Konin Miasto Kobiet to 6 kategorii: Przystanek kultura, Postaw na rozwój, Daj się rozpieszczać, Kieruj się smakiem, Bądź w formie i Żyj kolorowo. W projekt włączyło się kilkudziesięciu partnerów.

W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Usłyszymy m.in. charyzmatycznego wokalistę, autora tekstów oraz kompozytora  Ralpha Kaminskiego, TRIO_IO czy uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA. Zaprosimy na wystawę „Ona w świetle UV”, prezentującą niepowtarzalnie barwne ujęcia kobiet.

W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą warsztatów, wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. Postaw na rozwój.

Daj się rozpieszczać i przygotuj swoje ciało i duszę na wiosnę z salonami piękności, które m.in. proponują zabiegi, masaże, warsztaty i porady. Zdrowy styl życia i dobra kondycja idą w parze. W Mieście Kobiet warto wyjść ze strefy komfortu, sprawdzić nowe możliwości, wybrać się na trening i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie.

Konin Miasto Kobiet to również okazja, by nasycić zmysły i ciało. Konińskie restauracje i kawiarnie zadbały o rabaty i promocje na dania z menu. Kieruj się smakiem i Żyj kolorowo.

Koordynatorem projektu jest CKiS-DK Oskard.

POBIERZ:

Program 2020