Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Przystanek kultura 8 marca 19.00

LADIES NIGHT „Miłość bez ostrzeżenia”

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Seans filmowy

8 marca rządzą kobiety. To czas relaksu i dobrej zabawy. Dzień Kobiet świętujemy co roku w Kinie Oskard, a wszystkie panie zapraszamy na filmowy wieczór z niespodziankami i nagrodami. W tym roku podczas Ladies Night zobaczycie film „Miłość bez ostrzeżenia”.

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

DATA

8 marca, piątek

godz. 19.00

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Kino Oskard

ADRES

Aleje 1 Maja 7a, 62-510 Konin

WSTĘP

płatny, cena 18 zł

liczba miejsc ograniczona

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Bilety online: KUP BILET
oraz w kasie DK Oskard

DANE ORGANIZATORA

Kino Oskard
Al. 1 Maja 7a, 62-510 Konin