Naturalna pielęgnacja i automasaż twarzy – zadbaj o siebie w holistyczny sposób
RODZAJ / FORMA WYDARZENIA
Warsztat
Zapraszam na wyjątkowe spotkanie stworzone z myślą o każdej kobiecie, która chce poczuć się dobrze we własnej skórze, zrelaksować i nauczyć naturalnych codziennych metod pielęgnacji twarzy – bez skalpela i drogich kosmetyków!
Podczas warsztatów: Odkryjesz, jak w naturalny sposób wspierać skórę twarzy i szyi, aby wyglądała zdrowo i promiennie – bez konieczności stosowania agresywnych zabiegów.
Warsztaty łączą praktykę i wiedzę, a każde ćwiczenie możesz od razu zastosować w swojej codziennej rutynie. To energetyzujące, relaksujące i… bardzo kobiece doświadczenie.
Dla kogo?
Dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy kondycji skóry – dla tych, które chcą nauczyć się naturalnej pielęgnacji, poczuć więcej pewności siebie i zadbać o swoje ciało w holistyczny sposób.
Co zabierzesz ze sobą?
Po warsztatach wyjdziesz z konkretnymi umiejętnościami, narzędziami i świadomością, jak w naturalny sposób zadbać o skórę – bez presji, z radością i uważnością.
Poznasz proste techniki automasażu twarzy i jogi twarzy, które pobudzają mikrokrążenie, ujędrniają skórę i rozluźniają napięte mięśnie (ważne dla osób zmagających się z bruksizmem).
Nauczymy się, jak łagodnie zadbać o skórę w domowej rutynie – od demakijażu, przez tonizowanie, po masaż i relaks.
Porozmawiamy o wpływie codziennych nawyków (postawa ciała, sen, nawodnienie, mimika) na kondycję skóry.
DATA:
7.03.2026, sobota, godz. 11:00-13.30
CZAS TRWANIA:
180 min.
MIEJSCE / LOKALIZACJA:
ADRES:
ul. Energetyka 3a
62-510 Konin
WSTĘP:
Płatny 159 zł.
INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI:
Liczba miejsc ograniczona – 10 osób.
Rezerwacja: tel. +48 665 196 705 lub przez messenger Emanuj Młodością.
Dla kobiet.
DANE ORGANIZATORA:
Emanuj Młodością




