Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 16 marca 11.00

Kobiecość płynąca z rodu

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Warsztat z rozwoju osobistego z cyklu uJAwnianie siebie

Zapraszamy Cię w wyjątkową podróż wewnątrz siebie, w której odkryjemy ukryte skarby kobiecej duszy. Wyruszmy w głębiny osobistych i rodowych historii, aby poczuć i zrozumieć ich wpływ na to, jak się mamy w życiu jako kobiety i jak ma się kobiecość w nas. W bezpiecznej przestrzeni kobiecego kręgu przyjrzymy się naszym przekonaniom oraz obrazowi kobiecości i męskości, które przekazane zostały nam z pokolenia na pokolenie i są nadal bardzo obecne w tu i teraz. Z hołdem dla tych, którzy byli tu przed nami popatrzymy na życie, które przyszło od nich do nas, uszanujemy ich w tym, jak oni się mieli i pozwolimy sobie na „inaczej”, które jest bardziej spójne z tym, co obecnie ważne i wybrzmiewa w nas dla nas…

W mądrości ciała zanurzymy się w spotkaniu z wewnętrzną dziewczynką, bo każda kobieta nosi w sobie tę małą istotę, która ma ogromny wpływ na nasze życie.

Przyjrzymy się temu, jak to jest, kiedy czujemy się w pełni naszej wewnętrznej mocy, stając w swoim TAK lub NIE i jak się mamy, kiedy tę moc oddajemy innym. Na zakończenie ukołyszemy siebie w łagodnym rytmie tańca, łącząc się z intuicją  – naszym kobiecym kompasem.

Na warsztat zapraszają koordynatorka projektu Paulina Pachulska-Wojdak i prowadząca Katarzyna Deręgowska.

prowadzenie Katarzyna Deręgowska – ciekawa świata kobieta, fascynatka życia takiego, jakie jest. Dyplomowana Terapeutką Ustawień Systemowych w oparciu o metodę Berta Hellingera. Ukończyła Szkołę Ustawień Rodzin Anny Brzozowskiej oraz Szkołę Cichych Ustawień Systemowych Gerharda Walpera i Renaty Perez. Największą szkołą jednak jest dla niej jej dotychczasowe życie, zewnętrzne i wewnętrzne podróże oraz rodzina, dzięki której uczy się o sobie najwięcej… bo ich historia jest jej historią…  W swojej pracy, towarzyszy kobietom w drodze do wnętrza, stwarzając przestrzeń do eksploracji tego, co wyparte, nieuświadomione, co skrywa się w głębinach osobistych i rodowych historii i co ma znaczący wpływ na obecne życie. Pomaga transformować trudności i ciężary w zasoby, otwierające drogę do życia w poczuciu większej wolności, pełni i lekkości. O sobie mówi „ Nie uzdrowię Cię, ale będę katalizatorem do pozytywnych zmian życiowych, których dokonasz TY”.

Paulina Pachulska-Wojdak – pomysłodawczyni, programerka i koordynatorka cyklu warsztatów dla kobiet uJAwnianie siebie. W CKiS zajmuje się przede wszystkim teatrem amatorskim i kinem niezależnym. Programuje i koordynuje cykl filmowy „Środy z kinem niezależnym”, jest lokalną koordynatorką Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA,  realizuje w konińskich szkołach średnich swój autorski cykl lekcji popularyzujących kino niezależne „Nakręcamy na OKFA”. Jest członknią międzynarodowej Kapituły festiwalu Grand Off im. Witolda Kona – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.

DATA

16.03.2024 (sobota)
godz. 11.00-16.00

CZAS TRWANIA:

5 godzin

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

ADRES

ul. Okólna 47a, 62-510 Konin

WSTĘP

płatny, cena uzależniona od liczby wykupionych warsztatów – informacja u organizatora

liczba miejsc ograniczona, liczba osób 12

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Kontakt: Paulina Pachulska-Wojdak  p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, 63 243 63 50.

Zapisy następują poprzez przesłanie na powyższy adres karty zgłoszenia (do pobrania ze strony internetowej CKiS oraz KMK) i opłacenie akredytacji.

Tylko pełnoletnie kobiety

DANE ORGANIZATORA

Centrum Kultury i Sztuki, ul. Okólna 47a, 62-510 Konin

www.ckis.konin.pl