Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 24 marca 12.00-16.00

Warsztat uwodzenia… siebie

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Warsztat z rozwoju osobistego z cyklu uJAwnianie siebie

Taniec to jedna z najlepszych form medytacji dla kobiet. Bo w ruchu możesz się rozluźnić tak po prostu, odpuścić, co trzeba i w takim uwalnianiu poczuć swoją miękkość, swoją moc kobiecości. Taniec intuicyjny to taki ruch, w którym możesz spotkać się ze sobą tak naturalnie, poczuć siebie od środka, nawiązać ze sobą kontakt, wysłuchać siebie i z tego miejsca bycia wysłuchaną puścić się w taki ruch, jakiego Twoje ciało pragnie w danym momencie. Czując takie połączenie ze swoim wnętrzem, wiesz lub przypominasz sobie, co to znaczy doświadczać siebie z tym, co jest i jak jest. Dla umysłu czasem może być to wyzwanie. Jednak przyjmująca wszystko Obecność widzi to, a to pierwszy krok do bycia jeszcze bardziej soczystą w swoim życiu. A każdy krok tańcem…

W programie m.in.: 

  • samoobserwacja / praktyka obecności,
  • taniec intuicyjny,
  • medytacja w ruchu,
  • praca z metaforą w ruchu,
  • ruch relaksacyjny.

Na warsztat zapraszają Danka Milewska i Paulina Pachulska-Wojdak z CKiS

prowadzenie Danka Milewska – artystka, pisarka, kuratorka wystaw w Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy oraz projektów artystyczno-edukacyjnych m.in. Sztuka obecności. Towarzyszy ludziom w powrotach do bycia w kontakcie ze sobą.  Absolwentka Szkoły Rozwoju Osobistego Widnokrąg oraz licznych kursów i warsztatów w nurcie terapii tańcem i innych terapii ekspresyjnych. Praktykuje różne formy pracy z ciałem, oddechem i emocjami, m.in. takie jak: integracja oddechem, taniec intuicyjny. Prowadzi prywatne ceremonie dla kobiet oraz kręgi kreatywności, gdzie pracuje z żywiołami, głosem i roślinami.

Paulina Pachulska-Wojdak – pomysłodawczyni, programerka i koordynatorka cyklu warsztatów dla kobiet uJAwnianie siebie. W CKiS zajmuje się przede wszystkim teatrem amatorskim i kinem niezależnym. Programuje i koordynuje cykl filmowy „Środy z kinem niezależnym”, jest lokalną koordynatorką Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA,  realizuje w konińskich szkołach średnich swój autorski cykl lekcji popularyzujących kino niezależne „Nakręcamy na OKFA”. Jest członknią międzynarodowej Kapituły festiwalu Grand Off im. Witolda Kona – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.

DATA

10.03.2024 – lista zamknięta
24.03.2024 (sobota)
godz. 12.00-16.00

CZAS TRWANIA:

4 godziny

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

ADRES

ul. Okólna 47a, 62-510 Konin

WSTĘP

płatny, cena uzależniona od liczby wykupionych warsztatów – informacja u organizatora

liczba miejsc ograniczona, liczba osób 12

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Kontakt: Paulina Pachulska-Wojdak  p.pachulska-wojdak@ckis.konin.pl, 63 243 63 50.

Zapisy następują poprzez przesłanie na powyższy adres karty zgłoszenia (do pobrania ze strony internetowej CKiS oraz KMK) i opłacenie akredytacji.

Tylko pełnoletnie kobiety

DANE ORGANIZATORA

Centrum Kultury i Sztuki, ul. Okólna 47a, 62-510 Konin

www.ckis.konin.pl