Przejdź do treści Logo Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Postaw na rozwój 9 marca 10.00

KAWA NA ŁAWĘ – czy feminizm to to samo co kobiecość? Warsztaty jednoczące kobiety

RODZAJ / FORMA WYDARZENIA

Warsztat

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie warsztatowe pod tytułem „Kawa na Ławę – czy feminizm to to samo co kobiecość?” Przyjdź i dołącz do inspirującej rozmowy przy aromatycznej kawie na tematy związane z byciem kobietą. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie wspólnie podzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat kobiecości, zrozumiesz, co oznacza dla Ciebie bycie kobietą oraz porozmawiasz o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą ta piękna rola.

Czy kobiety naprawdę nienawidzą kobiet? Przyjdź, abyśmy mogły razem rozwiać ten mit i odkryć, jakie są prawdziwe relacje między nami. Wierzymy, że dzięki otwartej rozmowie możemy przełamać podziały, które czasami się pojawiają.

Tematy, które poruszymy to m.in. rola feminizmu w kształtowaniu kultury, wpływ popkultury na nasze postrzeganie kobiecości czy też wyzwania związane z byciem kobietą w różnych aspektach życia. Chcemy również zastanowić się nad tym, co oznacza dla nas bycie kobiecą, jak zmienia się rola kobiety w rodzinie na przestrzeni lat oraz jakie wzorce kobiecości prezentowane są w bajkach Disneya.

Dołącz do naszej rozmowy, w której udział wezmą kobiety z różnych pokoleń – od nastolatek po kobiety w wieku senioralnym. Chcemy, aby to spotkanie było miejscem inspirujących dyskusji, wymiany doświadczeń i wspólnego odkrywania piękna bycia kobietą.

Niech to będzie wyjątkowy czas dla nas wszystkich, pełen inspiracji, refleksji i radości płynącej z bycia razem. Do zobaczenia przy Kawie na Ławę!

DATA

data 09.03.2024 (sobota)

godz. 10.00

CZAS TRWANIA:

4 godziny

MIEJSCE / LOKALIZACJA

Lokal M-LAB

ADRES

ul. Dworcowa 2, 62-500 Konin

WSTĘP

Wstęp wolny

Liczba miejsc ograniczona, liczba osób 15

INFORMACJA NA TEMAT REZERWACJI

Zapisy w formularzu: https://forms.gle/BUAerqGbkmnZq8Ej8   

Dziewczyny w wieku od 13 lat wzwyż

DANE ORGANIZATORA

Stowarzyszenie M-LAB